Reklama

Płoccy policjanci przechwycili ponad kilogram narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Płoccy policjanci przechwycili ponad kilogram narkotyków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci przejęli ponad kilogram narkotyku, który miał trafić na lokalny rynek.

Płoccy policjanci przejęli ponad kilogram narkotyku, który miał trafić na lokalny rynek. 

Do zatrzymania dwóch mężczyzn doszło w Dobrzykowie. 34 i 27-latek byli już wcześniej karani za przestępstwa narkotykowe. 

- Przestępcy poruszali się dwoma samochodami, starszy mężczyzna pilotował młodszego - relacjonuje przebieg akcji Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie przeszukali pojazdy, którymi poruszali się mężczyźni. Użyto psa szkolonego do poszukiwań narkotyków. W samochodzie młodszego pies zareagował na papierową torebkę, leżącą na przednim siedzeniu.

Znajdował się w niej biały proszek, a konkretnie amfetamina. Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram tego narkotyku o wartości ok. 50 tys. złotych. 

Zatrzymani zostali przesłuchani przez prokuraturę, zdecydowano się skierować wniosek o trzymiesięczny, tymczasowy areszt. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Gostyninie przychylił się do wniosku prokuratury. 

- Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających, w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii przewidziana jest kara do 12 lat pozbawienia wolności - informuje Piasek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE