Reklama

Płoccy policjanci pomagają. W poniedziałek oddawali krew

Opublikowano:
Autor:

Płoccy policjanci pomagają. W poniedziałek oddawali krew  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci pomagają nie tylko z racji swoich obowiązków. W poniedziałek funkcjonariusze oddali krew, a tej jak wiadomo nigdy za wiele.

Płoccy policjanci pomagają nie tylko z racji swoich obowiązków. W poniedziałek funkcjonariusze oddali krew, a tej jak wiadomo nigdy za wiele. 

Polskie szpitale nie mogą narzekać na nadmiar krwi, która jest po prostu niezbędna przy każdym zabiegu. Płoccy policjanci włączyli się w akcję jej zbiórki. W poniedziałek o 9:00 na parkingu przed Komendą Miejską Policji zaparkował charakterystyczny krwiobus.

- Krew oddawali zarówno funkcjonariusze policji jak i pracownicy policji. Do akcji włączyli się również pełnoletni uczniowie z PUL w Płocku - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - W wyniku przeprowadzonej akcji oddawania krwi zebrano blisko 7 litrów tego wyjątkowo cennego leku.

Zbiórkę krwi zorganizowało Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Sekcja Płock oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. W akcji wzięli udział również uczniowie z Płockiego Uniwersytetu Ludowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE