Reklama

Plany na weekend? Wybierzcie się na koncertowy piknik podczas Dni Chemika [PROGRAM]

Opublikowano:
Autor:

Plany na weekend? Wybierzcie się na koncertowy piknik podczas Dni Chemika [PROGRAM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncerty, animacje, konkurs dla młodych i utalentowanych, emocje sportowe. W najbliższy weekend znów będzie się działo w Płocku. Dni Chemika to bowiem coroczna duża impreza, którą warto wziąć pod uwagę organizując sobie wolny czas z rodziną, ze znajomymi czy nawet przyjść w pojedynkę, aby po prostu posłuchać muzyki.

Koncerty, animacje, konkurs dla młodych i utalentowanych, emocje sportowe. W najbliższy weekend znów będzie się działo w Płocku. Dni Chemika to bowiem coroczna duża impreza, którą warto wziąć pod uwagę organizując sobie wolny czas z rodziną, ze znajomymi czy nawet przyjść w pojedynkę, aby po prostu posłuchać muzyki.

W najbliższą sobotę czas na Orlen Olimpiadę. Płocczanie mogą zmierzyć się w trzech dyscyplinach, w tym w dwóch na ulicach miasta - to bieg i nordic walking na dystansie 5 km (start o godz. 9.00 z ul. 7 Czerwca 1991 r.). W trzeciej wymagane będzie skupienie i umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika - między godz. 11.00 a 13.00 zawodnicy zmierzą się w turnieju szachów sportowych w sali 118 w Orlen Arenie.

Z kolei w niedzielę PKN Orlen świętuje podczas pikniku na terenach zielonych przy płockiej filii Politechniki Warszawskiej jubileusz 60-lecia. Można przybyć już na godz. 11.00. Zapowiedziano koncerty i liczne animacje dla najmłodszych, strefę zabaw dla dzieci z diabelskim młynem, interaktywną strefę nauki, miasteczko zdrowia, strefę X-Box. Natomiast o godz. 15.00 młodzi i zdolni postarają się zachwycić wszystkich swoimi artystycznymi talentami podczas Talentiady, która odbędzie się już po raz trzeci. Oceni ich publiczność swoimi oklaskami i jury złożone z przedstawicieli organizatora, Partnera PKN Orlen oraz gwiazd muzycznych występujących podczas Dni Chemika. A skoro wspominamy o gościach imprezy, to posłuchamy niegdyś uczącej się w Płocku rozśpiewanej zdobywczyni tytułów I Wicemiss Polski 2009, I Wicemiss Globe International 2009 i Miss Supranational 2011, Moniki Lewczuk. A tuż po jej występie zdecydowana zmiana muzycznego klimatu, bowiem na zakończenie imprezy - o godz. 19.00 - na scenę wyjdą „beskidzcy górale XXI wieku”, czyli zespół Golec uOrkiestra łączący elementy góralskiego folku z innymi gatunkami muzycznymi, dzięki czemu ich występom towarzyszy energia podrywająca do tańca.

Dodatkowo w niedzielę na terenie bocznego boiska Wisły Płock odbędzie się mecz towarzyski między reprezentacją wystawioną przez PKN Orlen a reprezentacją polskich dziennikarzy.

 

Rozpiska godzinowa organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE