Reklama

Plaga włamań do mieszkań w Płocku! Złodzieje obłowili się w...

Opublikowano:
Autor:

Plaga włamań do mieszkań w Płocku! Złodzieje obłowili się w... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje nie próżnują. Płocka policja odnotowała wczoraj sporo włamań do mieszkań. Łupem padały biżuteria, sprzęt elektroniczny, numizmaty. Straty nie są małe.

Złodzieje nie próżnują. Płocka policja odnotowała wczoraj sporo włamań do mieszkań. Łupem padały biżuteria, sprzęt elektroniczny, numizmaty. Straty nie są małe.

Jak informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, we wtorek w Płocku przy ul. Zgliczyńskiego miało miejsce włamanie do mieszkania i kradzież pieniędzy oraz biżuterii. Wartość strat to około 3200 zł. Tej samej doby było kolejne włamanie do mieszkania przy ul. Gierzyńskiego, skąd skradziono laptopa, biżuterię i monety okolicznościowe. Wartość strat to około 4300 zł.

Również we wtorek w Płocku złodzieje grasowali na ul. Faustyny, gdzie włamali się do domu, jednak oprócz poczynionych szkód, nic nie zabrali. Wartość strat policja oszacowała na 2200 zł.

Dwa kolejne usiłowania włamania odnotowane zostały na ul. Szarych Szeregów i ul. Dobrowolskiego, gdzie również złodzieje poczynili szkody, tym razem niewielkie. Wartość strat spowodowana uszkodzeniami to łącznie ok. 360 zł.

W dniu wczorajszym miały też miejsce liczne kolizje (dziewięć), jeden wypadek na ul. Wyszogrodzkiej i pęknięcie rury z gazem na ul. Jachowicza, o czym informowaliśmy już na łamach naszego portalu.

[ZT]19447[/ZT]

[ZT]19445[/ZT]

Dodajmy, że dzisiaj policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo ruchu drogowego: w godz. 6.00 – 14.00 na DK 60 i DK 7, trasa Płock – Mława.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE