Reklama

Plaga napadów w Płocku. Tym razem stacja paliw

Opublikowano:
Autor:

Plaga napadów w Płocku. Tym razem stacja paliw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w nocy na stacji paliw przy ul. Bielskiej, zlokalizowanej niedaleko cmentarza komunalnego. Zamaskowany mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający broń.

Do zdarzenia doszło w nocy na stacji paliw przy ul. Bielskiej, zlokalizowanej niedaleko cmentarza komunalnego. Zamaskowany mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający broń. 

- W nocy, około godziny 4.05 do budynku stacji paliw przy ul. Bielskiej wszedł zamaskowany mężczyzna, który grożąc przedmiotem przypominającym broń, zażądał pieniędzy - poinformował Krzysztof Piasek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Z uwagi na postawę pracownika stacji, do kradzieży nie doszło, a napastnik uciekł. 

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy napadu. Każdy, kto w nocy z 5 na 6 lutego w godz. 3.00 - 4.15 przejeżdżał w okolicach stacji i zauważył mężczyznę ubranego w ciemny strój lub posiada nagranie z rejestratora jazdy proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku: 24 266 15 60; 24 266 16 00; 24 266 16 01 oraz pod nr tel. alarmowych 997 i 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

To nie pierwsza kradzież w ostatnim czasie. W weekend nieznani sprawcy włamali się do dwóch płockich lokali. W nocy z piątku na sobotę na ul. Grodzkiej złodzieje dostali się do pubu, skąd skradli sprzęt o wartości ok. 6 tys zł. Natomiast w nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy okradli lokal na ul. Królewieckiej, gdzie przywłaszczyli łup o wartości 25 tys. zł.

[ZT]17928[/ZT]

[ZT]17932[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE