Reklama

Pisało do niej wielu. Także J. K. Rowling

Opublikowano:
Autor:

Pisało do niej wielu. Także J. K. Rowling - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chyba niemal każdy zna serię o Harrym Potterze, czarodzieju z blizną. Jednak Wanda Gołębiewska, nasza płocka poetka korespondowała nie tyko z autorką serii dla młodzieży. Swoimi wspomnieniami i twórczością podzieli się z gośćmi na czwartkowym spotkaniu w księgarni nieopodal Tumskiej.

Chyba niemal każdy zna serię o Harrym Potterze, czarodzieju z blizną. Jednak Wanda Gołębiewska, nasza płocka poetka korespondowała nie tyko z autorką serii dla młodzieży. Swoimi wspomnieniami i twórczością podzieli się z gośćmi na czwartkowym spotkaniu w księgarni nieopodal Tumskiej.

Jeśli jeszcze nie byliście w księgarni „Czerwony Atrament”, to właśnie nadarza się ku temu wyśmienita okazja. W czwartek zawita do niej wyjątkowy gość, płocka poetka Wanda Gołębiewska, o której już inni książki piszą. Aby podzieliła się mnóstwem opowieści, wystarczy tylko zagadnąć. Lubi mocować się ze słowami, układać je w wiersze, parząc na świat z nieco subtelniejszej perspektywy. Swoje dokonania umieściła w wielu tomikach poezji.

W trakcie czwartego spotkania opowie ciekawostki związane z kamienicą przy Kolegialnej 4. Aby się do niej dostać, i zarazem trafić do „Czerwonego Atramentu”, trzeba wejść w pierwszą bramę kierując się z Tumskiej w ulicę Kolegialną. W historiach w sam raz na wieczór pojawi się inna płocczanka, Mira Zimińska-Sygietyńska, będzie też o przyjaciołach Wandy Gołębiewskiej ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko dopełni poezja i z całą pewnością mnóstwo humoru.

Zapraszamy zatem do podwórka przy Kolegialnej 4. Początek spotkania o godzinie 18.00. Wstęp – oczywiście – wolny.

Czytaj też:

Fot. Spotkanie z Wandą Gołębiewską w Książnicy Płockiej z okazji wydania książki Leszka Skierskiego  "Niepkorna", Czerwony Atrament, Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE