Reklama

PiS zapowiedziało konwencję. Premiera nie będzie, ale za to...

Opublikowano:
Autor:

PiS zapowiedziało konwencję. Premiera nie będzie, ale za to... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Swoich kandydatów oficjalnie przedstawili już Ludowcy, a także SLD wspólnie ze stowarzyszeniem Płock TuMy i partią Zielonych. Najwyraźniej kolejne w kolejce będzie Prawo i Sprawiedliwość.

Swoich kandydatów oficjalnie przedstawili już Ludowcy, a także SLD wspólnie ze stowarzyszeniem Płock TuMy i partią Zielonych. Najwyraźniej miejsce w tej kolejce zarezerwowało sobie Prawo i Sprawiedliwość.

Już w zeszłym tygodniu mówiło się o wizycie w Płocku premiera  Mateusza Morawieckiego. Jednak jak dowiedzieliśmy się od wówczas, ostatecznie nie udało się znaleźć dogodnego terminu. Nie oznacza to, że zrezygnowano z obecności gościa, którym ostatecznie będzie premier w rządzie PiS (w latach 2015-2017), Beata Szydło. Po tym, jak Mateusz Morawiecki objął po niej tekę premiera, Beata Szydło została wiceprezesem Rady Ministrów i przewodniczącą Komitetu Społecznego Rady Ministrów.

Konwencja z jej udziałem odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 września (początek o godz. 17.00) w auli Centrum Edukacji. Beata Szydło była już w Płocku podczas Krajowego Zjazdu NSZZ Solidarność w Orlen Arenie (jako premier) oraz na konwencji PiS w płockim teatrze w październiku 2015 r. w czasie kampanii parlamentarnej (jeszcze jako kandydatka na premiera). 

Państwowa Komisja Wyborcza jak na razie podaje trzy kandydatury na prezydenta Płocka w nadchodzących wyborach: Wioletty Kulpy (PiS), Andrzeja Nowakowskiego (PO) i Tomasza Kominka (PSL).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE