Reklama

Piknik Małachowiaków. Trwają zapisy

Opublikowano:
Autor:

Piknik Małachowiaków. Trwają zapisy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nieco ponad miesiąc absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na czternastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata. Podobnie jak w ubiegłym roku kolegów ze szkolnej ławy będzie można spotkać nad Wisłą.

Za nieco ponad miesiąc absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na czternastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata. Podobnie jak w ubiegłym roku kolegów ze szkolnej ławy będzie można spotkać nad Wisłą.

Jak poinformowało organizujące całą imprezę Towarzystwo Małachowiaków, można już zapisywać się na XIV Piknik Małachowiaków, który odbędzie się sobotę 18 czerwca o godz. 18.00 Centrum Konferencyjnym nad Wisłą przy ul. Parowa 10.

 Zaproszeni mogą czuć się wszyscy: tak ci, którzy kończyli najstarszą szkołę w Polsce zarówno rok temu, jak i pół wieku temu, ale także przyjaciele i sympatycy szkoły, którzy do niej nie chodzili. To już tradycja, że spośród około 200-300 bawiących się na pikniku są właśnie również ci, którzy nie kończyli najstarszej szkoły w Polsce. 

Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona - przygotowano 350 wejściówek za 45 zł od osoby (w cenie m.in. piwo, żurek z kiełbasą, sałatki, kaszanka z grilla). Pieniądze można wpłacać na konto Towarzystwa Małachowiaków do 11 czerwca (na piknik trzeba zabrać dowód wpłaty) lub osobiście w sekretariacie Małachowianki (do 13 czerwca). 

Więcej informacji na temat Pikniku można uzyskać w sekretariacie szkoły, na stronach: www.malachowianka.pl lub www.plocman.pl/piknik2016 i mailowo: [email protected]

Piknik Małachowiaków z 2014 r., fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE