Reklama

Piknik lada chwila. Już ponad 150 osób

Opublikowano:
Autor:

Piknik lada chwila. Już ponad 150 osób - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już tylko kilka dni dzieli nas od 11. Pikniku Małachowiaków. Zapisało się już ok. 150 byłych uczniów. Nie zwlekajcie, czasu jest coraz mniej!

Już tylko kilka dni dzieli nas od 11. Pikniku Małachowiaków. Zapisało się już ok. 150 byłych uczniów. Nie zwlekajcie, czasu jest coraz mniej!

Jak poinformowało organizujące całą imprezę Towarzystwo Małachowiaków, tylko do 10 czerwca można zapisywać się na XI Piknik Małachowiaków, który odbędzie się sobotę 15 czerwca na placu piknikowym nad Wisłą przy Płockim Towarzystwie Wioślarskim. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy: tak ci, którzy kończyli najstarszą szkołę w Polsce zarówno rok temu, jak i pół wieku temu, ale także przyjaciele i sympatycy szkoły, którzy do niej nie chodzili. Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona - przygotowano 350 wejściówek za 35 zł od osoby (w cenie m.in. piwo, żurek z kiełbasą, sałatki, kaszanka z grilla). Pieniądze można wpłacać na konto Towarzystwa Małachowiaków do 10 czerwca (na piknik trzeba zabrać dowód wpłaty) lub osobiście w sekretariacie Małachowianki (od 21 maja do 10 czerwca).

Pamiętajcie - 15 czerwca przy Płockim Towarzystwie Wioślarskim przy ul. Kawieckiego 1. Start - godz. 18.00. Szczegóły

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE