Reklama

Pierwsza stacja pod marką ORLEN w Niemczech już czynna

Opublikowano:
Autor:

Pierwsza stacja pod marką ORLEN w Niemczech już czynna  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa rebranding stacji benzynowych ORLENU na zagranicznych rynkach. Przyszedł czas na pierwszą stację pod szyldem ORLEN w Niemczech.

Trwa rebranding stacji benzynowych ORLENU na zagranicznych rynkach. Przyszedł czas na pierwszą stację pod szyldem ORLEN w Niemczech. 

U naszych zachodnich sąsiadów funkcjonuje prawie 600 stacji pod marką Grupa ORLEN-star. Otwarcie stacji benzynowej pod marką ORLEN to pierwszy krok w kierunku pełnego rebrandingu.

- W biznesie sukces gwarantują odważne i dobrze przemyślane decyzje. PKN ORLEN ma ogromny potencjał. Chcemy go w pełni wykorzystać również za granicą z korzyścią dla firmy, a także polskiej gospodarki. Na niemieckim rynku jesteśmy obecni od dawna ciągle zwiększając w nim udział. Aktywnie działamy w tym kierunku, otwierając pierwszą w Niemczech stację pod marką ORLEN. Podjęliśmy wiele działań wzmacniających naszą rozpoznawalność i one teraz procentują. Niemieccy klienci chętnie wybierają nasze stacje, ponieważ kojarzą je z profesjonalizmem, wysoką jakością usług i produktów – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Stacja ORLEN została otwarta w Seeberg-Ost pod Berlinem, przy autostradzie nr 10. Znaleźć można na niej dobrze znane Stop Cafe i o! Shop. Klienci mogą więc skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej, w tym kiełbaski na ciepło nazywane w Niemczech bockwurst.

- Ze względu na ogłoszony w Niemczech stan pandemii koronawirusa, na stacji w Seeberg-Ost obowiązują takie same, wysokie standardy bezpieczeństwa, jakie wprowadzono na polskich stacjach koncernu. Wszystkie produkty z oferty gastronomicznej serwowane są na wynos, a akcesoria do gorących napojów, np. wieczka do kubków czy mieszadełka, są dostępne u pracowników stacji - zapewnia biuro prasowe koncernu. 

Proces rebrandingu zagranicznych stacji benzynowych zaczął się w listopadzie 2019 roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE