Reklama

Piękne płocczanki walczą o tytuł Miss Pascala

Opublikowano:
Autor:

Piękne płocczanki walczą o tytuł Miss Pascala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz trzeci sieć bezpłatnych szkół policealnych Pascal organizuje wybory miss wśród swoich słuchaczek. Znalazły się w nich również płocczanki.

Po raz trzeci sieć bezpłatnych szkół policealnych Pascal organizuje wybory miss wśród swoich słuchaczek. Znalazły się w nich również płocczanki.

To doskonała zabawa dla głosujących oraz dla kandydatek, które zgodziły się zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. Panie chętnie zapisują się do Pascala, są zmotywowane do nauki i z przyjemnością biorą udział w zajęciach na kierunkach takich jak: opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, czy technik masażysta.

Każdy może głosować i pomóc wyłonić „Miss Pascala”. Kandydatki do tytułu czekają na głosy od 9 maja. Zapewne wybór jednej słuchaczki nie będzie łatwy!

Szkoła dla dorosłych działa w 13 miastach w Polsce, a wśród nich jest Płock. Pascal zaprasza do głosowania wszystkich mieszkańców! Z każdego miasta zostały wytypowane trzy słuchaczki, które biorą udział w walce o tytuł „miss”.

W konkursie startują trzy przesympatyczne panie z Płocka, które liczą na wsparcie. Warto sprawdzić, czy na liście nie znajdzie się znajomej twarzy – koleżanki z podstawówki o zachwycającym spojrzeniu, czy ślicznej sąsiadki. Można oddawać głos na jedną z trzech reprezentantek Płocka lub na panią z innego miasta, której uroda zrobi największe wrażenie.

Gdzie można obejrzeć wyjątkowe kandydatki?

Zdjęcia oraz relacje z wyborów „Miss Pascala” zamieszczane są na fanpage Szkoły Pascal oraz na Instagramie. Prezentacja kandydatek oraz głosowanie odbywa się na stronie https://pascal.edu.pl/miss/glosuj/

Konkurs składa się z trzech etapów, a na każdym z nich można głosować na wybraną kandydatkę. W pierwszym z nich na wsparcie czeka 39 zdolnych i pięknych słuchaczek Pascala. Do kolejnego etapu przejdzie zaledwie 1/3 z nich – zostanie wyłoniona 1 reprezentantka z każdego miasta. W drugim głosowaniu będzie można wyrazić swoje poparcie dla jednej z 13 pięknych pań.

Ostatni etap konkursu to zawsze prawdziwa kumulacja emocji! O tytuł „Miss Pascala” zawalczy jedynie 6 kandydatek.

Jak można zagłosować?

W sekretariacie szkoły - Aleja Stanisława Jachowicza 40, na stronie https://pascal.edu.pl/miss/ oraz głos można oddać również przez aplikację mobilną Pascala https://pascal.edu.pl/URL/app.html

Uwaga, punkty przyznane w aplikacji liczone są x 3!

Powyżej na zdjęciu Aleksandra Pomarańska

Powyżej na zdjęciu Anita Wierzchowska

Powyżej na zdjęciu Dominika Łępkowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE