Reklama

Perły z Dobrzykowa stawiają na aktywność

Opublikowano:
Autor:

Perły z Dobrzykowa stawiają na aktywność - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncert zespołu Quest, pokaz mody Magdaleny Carter i wielka zabawa do bladego świtu – to tylko część atrakcji Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który przygotowuje Stowarzyszenie Perła.

Koncert zespołu Quest, pokaz mody Magdaleny Carter i wielka zabawa do bladego świtu – to tylko część atrakcji Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który przygotowuje Stowarzyszenie Perła.

– Majowy Piknik Rodzinny to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie, wydarzenie tego typu organizowane na terenie gminy Gąbin – mówiła w rozmowie z Portalem Płock prezeska Stowarzyszenia Perła Elżbieta Młodziejewska. – Zdajemy sobie sprawę że dla wielu kobiet z terenu naszej gminy jest wyjście z domu to poważny problem. Szczególnie, kiedy nie mamy z kim zostawić dzieci. Dlatego na nasze spotkania zapraszamy mamy z dziećmi, którymi zajmie się profesjonalna opiekunka.

Impreza, którą organizuje Stowarzyszenie Perła dzięki współpracy Urzędu Gminy Gąbin i pomocy Pensjonatu Boss, rozpocznie się 1 maja o 14.

Dzieci będą mogły wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich grach i zabawach. Nie tylko polskich, ale i anglojęzycznych („akcja na minutę” z Dzieciolandią). Najmłodsi będą mogli również pomalować swoje buzie i wybrać się do mini zoo, gdzie można spotkać osła, kucyki, alpakę czy krowę szwedzką o pięknych, długich rzęsach i kręconych włosach. Wszystkie zwierzęta są oswojone i pozwalają się głaskać do woli.


Oczywiście, nie zabraknie również atrakcji dla starszych. Będą pokaz mody Magdaleny Carter, koncert formacji Quest i zabawa taneczna bo białego rana.

Organizatorki planują również stoiska wystawiennicze producentów miodu, kół gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła – rzeźbiarzy, malarzy i twórców biżuterii. Dania z grilla serwował będzie Pensjonat Boss.

Perła Dobrzykowa skupia przede wszystkim panie mieszkające w tej miejscowości, ale również z Troszyna Polskiego i Płocka. Plany stowarzyszenia związane są głównie z zachęcaniem kobiet do włączenia się we wspólne działania, dzięki którym można się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.

Na maj zaplanowana została inauguracja działalności Klubu Akademii Rozwoju Kobiet. Będzie to cykl tematycznych spotkań dla aktywnych kobiet posiadających motywację i chęć do działania oraz stawiających na rozwój osobisty i zawodowy.

Fot. Archiwum Stowarzyszenia Perła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE