Reklama

Perłowo w Nowym Grabiu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Perłowo w Nowym Grabiu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Perła atrakcji było tyle, że chwilami nie dało się za nimi nadążyć.

Podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Perła atrakcji było tyle, że chwilami nie dało się za nimi nadążyć.

Chociaż „konkurencją” dla pikniku były zawody strażackie w Gąbinie, przez Pensjonat Boss, który był partnerem organizacyjnym imprezy, przewinęło się ponad 700 osób. – Nikt z nas nie spodziewał się, że będą tutaj takie tłumy – przyznała Elżbieta Młodziejewska, prezeska Stowarzyszenia Perła, organizatorka pikniku. – Cieszę się, że na naszej imprezie pojawiły się całe rodziny. Takie bowiem było założenie organizatorek.

Największą niespodzianką było pojawienie się w Pensjonacie Boss Augustina Egurroli. Niestety, znany choreograf, junior programu You Can Dance zniknął równie niespodziewanie. A przez cały czas swego pobytu sprytnie unikał celujących w niego obiektywów.

Bardziej przyjaźnie nastawieni do fotografów byli piłkarze ręczni Wisły Płock. Oblegani przez wszystkich Adam Wiśniewski i Michał Zołoteńko, adorowany przez płeć piękną Nikola Eklemović oraz pozostający nieco w cieniu swoich kolegów, aczkolwiek nie narzekający na zupełny brak zainteresowania swoją osobą Christian Spanne.

Wielkim powodzeniem cieszył się wojskowy model samochodu volvo, jeden z zaledwie 360 takich pojazdów dostępnych na świecie. Wśród oglądających to unikatowe auto przeważały dzieci i ich ojcowie. Panie tymczasem chętniej zwiedzały stoiska z rękodziełem, na których można było obejrzeć (lub kupić) biżuterię, ozdoby, naszywki i ekobiżuterię wykonywane przez Agnieszkę Ubańską z Grabia Nowego; przepiękne rzeźby o różnorodnej tematyce wykonane przez Zbigniewa Szuklińskiego z Dobrzykowa; figurki z ręcznie plecionego sizalu, które wykonuje Paweł Jędrzejczyk z Korzenia k/Łącka antyki, torby i akcesoria z filcu, kosmetyki Mary Kay oraz Oriflame.

Bogdan Pietrzak (członek Płockiego Stowarzyszenia Kultury i Sztuki) na miejscu wykonywał portrety w ołówku, a pomiarem tkanki tłuszczowej zajmowała się firma Herbalife. Swoją wakacyjną ofertę przedstawiły Podniebne Podróże.

Przedstawicielki Stowarzyszenia Perła od 14 poprowadziły blok dla dzieci, w którym mnóstwo było konkursów, zabaw muzycznych i zgadywanek. Żadne dziecko nie wyszło z festynu z pustymi rękoma. Nagrody ufundowane zostały przez Szkołę języka angielskiego Dzieciolandia oraz Politechnikę Warszawską. Dzieci otrzymały również plakaty reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

Imprezę uświetnił pokaz mody płockiej projektantki Magdaleny Carter oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Quest. – Głównym celem tego pikniku była integracja lokalnej społeczności i promocja rozpoczynającego swoją działalność Stowarzyszenia Perła – powiedziała Portalowi Płock Elżbieta Młodziejewska. – Mam nadzieję że 7 maja o 18 na naszym spotkaniu otwartym, które również odbędzie się w Pensjonacie Boss, nie zabraknie chętnych do działania w Stowarzyszeniu oraz uczestnictwa w Akademii Rozwoju Kobiet.

Honorowy patronat nad Piknikiem Rodzinnym objął Urząd Miasta i Gminy Gąbin, a patronem medialnym imprezy był Portal Płock.

Fot. Stowarzyszenie Perła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE