Reklama

Patrzcie na wyświetlacze na autobusach

Opublikowano:
Autor:

Patrzcie na wyświetlacze na autobusach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątku trochę inaczej jeżdżą autobusy linii 7 i 13 oraz nocne N1. Komunikacja Miejska przypomina też, by patrzeć na wyświetlacze na autobusach, bo niektóre dojeżdżają tylko do zajezdni!

Od piątku trochę inaczej jeżdżą autobusy linii 7 i 13 oraz nocne N1. Komunikacja Miejska przypomina też, by patrzeć na wyświetlacze na autobusach, bo niektóre dojeżdżają tylko do zajezdni!

Jak poinformowała rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, od piątku obowiązują skorygowane rozkłady linii 7, 13 i nocnej N1. - Uruchomiono dodatkowe kursy linii 7 w soboty i niedziele umożliwiające dogodny dojazd z Ciechomic do centrum przed odjazdem autobusów linii „wahadłowych” w stronę Orlenu - wskazuje Anna Kicińska. - Zmiany na linii 7 związane są z ograniczeniem liczby kursów linii 13 w soboty i niedziele.

Zmodyfikowano również rozkład jazdy autobusów nocnych: wybrane kursy linii N1 w stronę Kostrogaju od przystanku Jachowicza (na ul. Bielskiej) zostaną skierowane ulicami Bielską, Gwardii Ludowej i Przemysłową do Tysiąclecia przez przystanki Obr. Westerplatte, Kochanowskiego i Przemysłowa, dalej od przystanku Rembielińskiego po dotychczasowej trasie przez Skarpę (Winiary) na Kostrogaj.

Anna Kicińska przypomina też, że wraz z wprowadzeniem nowego układu komunikacyjnego uwzględniono prośby pasażerów, by wykorzystać kursy zjazdowe autobusów. Kursy takie odbywają się na liniach 3, 22 (z dwóch kierunków), na liniach 4 i 24 (kursy tylko z cmentarza komunalnego). Dzięki temu rozwiązaniu nie kłuje nas w oczy puściutki czerwoniak zmierzający do zajezdni, ale z drugiej strony nie trudno o sytuację, w której roztargnieni wsiądziemy w najlepsze do podjeżdżającego autobusu, a za chwilę wysiądziemy wściekli jak osy na zajezdni. - Prosimy zatem o zwracanie szczególnej uwagi na tablice kierunkowe, znajdujące się na czole autobusu oraz rozkład jazdy danych kursów - przypomina Anna Kicińska.

Nowe rozkłady linii 7, 13 i N1 a także kursów do zajezdni można zobaczyć w zakładce .


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE