Reklama

Partnerski jubileusz w dwóch odsłonach

Opublikowano:
Autor:

Partnerski jubileusz w dwóch odsłonach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 września 2013 roku przypada 25-lecie partnerskiej współpracy Płocka i Darmstadt. Z tej okazji przewidziane są dwa koncerty oraz uroczystości na sesji Rady Miasta.

24 września 2013 roku przypada 25-lecie partnerskiej współpracy Płocka i Darmstadt. Z tej okazji przewidziane są dwa koncerty oraz uroczystości na sesji Rady Miasta.

Koncert Europejskiej Orkiestry Młodzieżowej Darmstadt, o którym pisaliśmy już na naszym portalu, zaplanowany na wtorek 27 sierpnia w sali koncertowej Płockiej Szkoły Muzycznej, rozpocznie się o 19.

Drugi koncert odbędzie się 24 września. Tym razem na fortepianie zagra Maciej Łukaszczyk, prezes Towarzystwa Chopinowskiego w Niemczech z siedzibą w Darmstadt. Miłośnicy dobrej muzyki będą mogli wybrać się do Domu Darmstadt na 18.

Tego samego dnia, ale kilka godzin wcześniej, odbędzie się sesja Rady Miasta, podczas której uhonorowane zostaną osoby i instytucje z Darmstadt, które poniosły największe zasługi dla rozwoju współpracy między obydwoma miastami.

Między 21 i 26 października grupa pięcioosobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 5 wyjedzie wraz z nauczycielem na międzynarodowy Obóz dziecięcy w Lindenfels k/Darmstadt. Ta impreza, w której biorą udział dzieci z miast partnerskich Darmstadt, ma charakter cykliczny, dlatego nie jest bezpośrednio związana z obchodami 25-lecia współpracy z Darmstadt.

O koncercie międzynarodowej orkiestry z Darmstadt pisaliśmy tutaj:Fot. Archiwum UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE