Reklama

Park wodny nad Sobótką startuje dzisiaj

Opublikowano:
Autor:

Park wodny nad Sobótką startuje dzisiaj - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miało być w poniedziałek, ale ostatecznie wyszło na to, że dopiero dzisiaj WakePark otwiera swoje podwoje. Wyciąg stoi już od jakiegoś czasu, a obok niego wyrosły już palmy i stanęły parasole. Pierwsi zapaleńcy sportowych szaleństw będą mogli skorzystać nie tylko z uroków słonecznej pogody, ale także ze sprzętu za połowę standardowej ceny.

Miało być w poniedziałek, ale ostatecznie wyszło na to, że dopiero dzisiaj WakePark otwiera swoje podwoje. Wyciąg stoi już od jakiegoś czasu, a obok niego wyrosły już palmy i stanęły parasole. Pierwsi zapaleńcy sportowych szaleństw będą mogli skorzystać nie tylko z uroków słonecznej pogody, ale także ze sprzętu za połowę standardowej ceny.

W zeszłym tygodniu współwłaściciel parku wodnego nad Sobótką, Marcin Szczepański wraz z ekipą kilku innych panów musiał zakasać rękawy i oczyszczać zalew z tamtejszej bardzo bujnej roślinności, ponieważ zepsuł się sprzęt. – Mały dramat był, ale daliśmy radę – śmieje się i zaprasza wszystkich do skorzystania z dzisiejszych jazd testowych.

O pogodę się nie martwi, woli być optymistą, że dalej wszystko pójdzie jak z płatka – Dziś o 14.00 odpalamy wyciąg, nad którym aż do wieczora czuwa operator. Za godzinę będzie trzeba zapłacić 20 złotych, ponieważ głównie chodzi o to, aby sprzęt trochę się rozruszał przed jutrem, kiedy park otworzymy od godziny 8.00 rano. Udostępnimy także wypożyczalnię sprzętu.

Oficjalne otwarcie WakeParku już najbliższą sobotę, czyli 16 sierpnia.

 

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE