Reklama

PANEK CarSharing dodaje do usługi 300 nowych samochodów!

Opublikowano:
Autor:

PANEK CarSharing dodaje do usługi 300 nowych samochodów! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce, teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.

PANEK CarSharing dodaje do usługi 300 nowych samochodów!

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce, teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.

Już od dziś Fiat 500 dostępny w ofercie PANEK CarSharing na minuty, godziny dni i kilometry. Na ulice całej Polski wyjedzie niebawem nawet 300 nowych samochodów które będzie można wynająć za pomocą aplikacji w smartfonie. Koszt przejażdżki fabrycznie nową 500-tką zaczyna się od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę w subskrypcji. Samochód jest również dostępny w ofercie wynajmu na dobę za 69 zł i wynajmu na tydzień za 419 zł.

 

Fiat 500 dołącza do grupy samochodów najtańszych i jest dostępny na tych samych warunkach co znana już Toyota Yaris. Samochody pojawiają się stopniowo, wprowadzane są partiami i rozwożone po całym kraju.

Zamówione Fiaty posiadają silniki 1,2 o mocy 69KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Ponadto w każdym samochodzie znajdziemy: tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania i systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS.

Każda osoba, która zarejestruje konto w systemie PANEK CarSharing otrzyma 20 zł bonusu na start, wszystko co należy zrobić to ściągnąć aplikację PANEK ze sklepu appStore lub googlePlay.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE