Reklama

Paczkomat InPost stanął w Drobinie

Opublikowano:
Autor:

Paczkomat InPost stanął w Drobinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Marka InPost wkracza do mniejszych miejscowości. Najnowsze urządzenie firmy trafiło do Drobina w województwie mazowieckim.

Marka InPost wkracza do mniejszych miejscowości. Najnowsze urządzenie firmy trafiło do Drobina w województwie mazowieckim.

Firma InPost należąca do amerykańskiego funduszu Advent International nie na darmo promuje swoje usługi hasłem „Paczkomat blisko ciebie”. Lider nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce rzeczywiście podejmuje kroki mające na celu dotarcie ze swoją usługą do większości mieszkańców naszego kraju. Obecnie InPost poszerza obszar swojej działalności o małe miejscowości. Najnowszy Paczkomat znanej marki trafił do Drobina w województwie mazowieckim. Paczkomat o numerze DBN01A stanął na ulicy Płońskiej 1, na stacji paliw Circle K (https://inpost.pl/paczkomat-drobin-dbn01a-plonska-paczkomaty-mazowieckie). Urządzenie czynne jest przez 24 h, 7 dni w tygodniu, co umożliwia zarówno odebranie, jak i nadanie paczki o każdej porze dnia i nocy.

Jak nadać paczkę?

 Paczkomaty InPost umożliwiają nadanie paczki w sposób szybki i wyjątkowo prosty. Nadanie przesyłki może odbyć się na jeden z dwóch sposobów: przy użyciu Managera Paczek oraz w urządzeniu udostępniającym opcję płatności kartą.

Nadanie paczki przy użyciu Managera Paczek

  • Skorzystanie z Managera Paczek wymaga zalogowania się do systemu (w przypadku braku konta konieczna jest uprzednia rejestracja) i wygenerowania etykiety. Następnie należy ją wypełnić poprawnymi danymi, opłacić z dostępnych środków i wydrukować.
  • Wydrukowaną etykietę trzeba przykleić na wcześniej zabezpieczoną paczkę i nadać we wskazanym przy rejestracji Paczkomacie. Podczas nadawania konieczne będzie zeskanowanie przesyłki i podanie kodu nadania. Teraz wystarczy już tylko umieścić paczkę w skrytce i dokładnie zamknąć jej drzwiczki.
Nadanie paczki w urządzeniu z opcją płatności kartą

  • Po uprzednim przygotowaniu i zabezpieczeniu przesyłki należy udać się do Paczkomatu, a następnie wprowadzić dane widoczne na ekranie: gabaryty przesyłki, podać numery telefonów (swój oraz odbiorcy) i wskazać Paczkomat, w którym docelowo ma znaleźć się wysyłana paczka.
  • Po zakończeniu wyżej opisanych czynności trzeba zapłacić za usługę przy pomocy karty płatniczej, po czym umieścić przesyłkę w skrytce, która otworzy się w chwili uiszczenia opłaty. Po zamknięciu skrytki na podany numer telefonu zostanie wysłana wiadomość SMS z informacją o dokonaniu płatności.
  • Proces nadawania paczki w Paczkomacie InPost zostaje zakończony przesłaniem wiadomości na adres mailowy (nadawcy oraz adresata) z linkiem umożliwiającym śledzenie drogi paczki.
Odbiór paczki

  • Dokonując zakupów w sklepie online zdecyduj się na opcję dostawy do Paczkomatu. Wybierz urządzenie znajdujące się w twojej okolicy, podaj swój numer telefonu i adres e-mail.
  • Gdy sprzedający nada twoją paczkę na adres mailowy zostanie wysłana wiadomość, dzięki której będziesz mógł śledzić przesyłkę. Gdy paczka znajdzie się już w wybranym przez ciebie Paczkomacie otrzymasz wiadomość SMS z kodem odbioru (6 cyfr).
  • Aby odebrać przesyłkę podaj kod otrzymany w wiadomości SMS i swój numer telefonu. Po chwili otworzy się skrytka, w której będzie czekała twoja paczka.
Odbiór paczki możliwy jest w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Poza opisanym powyżej sposobem istnieje również możliwość odbioru paczki za pomocą aplikacji mobilnej InPost. Więcej szczegółów na temat aplikacji znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/aktualnosci-inpost-mobile-paczki-zawsze-pod-reka.

Dlaczego InPost?

Paczkomaty InPost to niezwykle wygodne rozwiązanie, umożliwiające nadanie i odebranie paczki w niskiej cenie. Firma oferuje swoim klientom jedną z najniższych cen na rynku idącą w parze z wysoką jakością usługi. Przesyłka może znaleźć się u adresata nawet następnego dnia po nadaniu. Dodatkowo istnieje możliwość śledzenia paczki. Warto dodać, że Paczkomaty InPost dostępne są 24/7, dzięki czemu klienci mogą odebrać i nadać przesyłkę o dogodnej dla siebie godzinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE