Reklama

Otwarcie poradni dla dzieci i piknik rodzinny

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie poradni dla dzieci i piknik rodzinny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od września wszystkie poradnie dla dzieci Centrum Medycznego Medica będą mieściły się w jednym budynku – przy ul. Kutrzeby 11. Z tej okazji w weekend odbędzie się piknik rodzinny!

Już od września wszystkie poradnie dla dzieci Centrum Medycznego Medica będą mieściły się w jednym budynku – przy ul. Kutrzeby 11. Z tej okazji w weekend odbędzie się piknik rodzinny!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Medica zaprasza najmłodszych pacjentów i ich rodziców na uroczyste otwarcie poradni dla dzieci. Od 1 września wszystkie poradnie dla maluchów znajdą się w jednym miejscu – na ul. Kutrzeby 11 w pobliżu gimnazjum nr 8 i kościoła św. Krzyża na Podolszycach.

Tym samym poradnia dzieci zdrowych (wraz z punktem szczepień) zostanie przeniesiona z ul. Chemików 7 na ul. Kutrzeby, gdzie rozpocznie pracę od 1 września. Tam też będą mieściły się wszystkie poradnie dla dzieci, czyli:

- poradnia podstawowej opieki zdrowotnej,

- poradnia dzieci zdrowych,

- punkt szczepień dla dzieci,

- poradnia alergologiczna dla dzieci.

Oczywiście, zapewniono oddzielne wejścia poradni, aby uniknąć kontaktu dzieci zdrowych z chorymi.

- Chcemy stworzyć pełną, kompleksową ofertę dla naszych małych pacjentów – mówi Artur Krawczyk, prezes zarządu CM Medica Grupa PZU. – Wykorzystaliśmy część budynku po dawnym szpitalu prywatnym, żeby zapewnić dzieciom i ich rodzicom pełen komfort. Wkrótce uruchomimy szereg usług dodatkowych, skierowanych właśnie do dzieci, w tym rehabilitację, diagnostykę USG czy porady specjalistyczne. Powstanie w tym miejscu pierwsza w Płocku tak kompleksowa poradnia dla małych pacjentów – wyjaśnił Artur Krawczyk.

Z okazji otwarcia poradni wszyscy mogą czuć się zaproszeni na wielki piknik rodzinny, który odbędzie się 6 września na placu przed przychodnią CM Medica przy ul. Kutrzeby 11. Od godziny 11 do 17 nasi mali i duzi pacjenci mogą wziąć udział w grach i zabawach rodzinnych czy skorzystać z porad medycznych. Nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych, darmowej waty cukrowej i popcornu.

Uwaga, w trakcie pikniku odbędą się warsztaty plastyczne, dzięki którym można wygrać fotelik samochodowy marki Maxi-Cosi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE