Reklama

Otwarcie oddziału w Płocku. Będzie praca?

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie oddziału w Płocku. Będzie praca? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lider rynku usług opiekuńczych – Promedica24 otwiera kolejny oddział w województwie mazowieckim. Placówka w Płocku jest czterdziestym oddziałem w Polsce. Firma będzie szukać opiekunów i opiekunek do pracy za granicą i w Polsce. Ofert jest coraz więcej.

Lider rynku usług opiekuńczych – Promedica24 otwiera kolejny oddział w województwie mazowieckim. Placówka w Płocku jest czterdziestym oddziałem w Polsce. Firma będzie szukać opiekunów i opiekunek do pracy za granicą i w Polsce. Ofert jest coraz więcej.

Oddział w Płocku mieści się przy ulicy Bielskiej 17/1 i to właśnie w to miejsce przedstawiciele firmy zapraszają wszystkich, którzy szukają pracy jako opiekunki i opiekunowie osób starszych i chorych w kraju, w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Firma od 2004 r. rekrutuje opiekunów, a także  pielęgniarki, tym samym przeciwdziała bezrobociu w Polsce. Specjaliści rynku pracy szacują, że ze względu na postępujący proces starzenia się społeczeństw krajów Europy Zachodniej, zawód opiekunki osób starszych będzie coraz bardziej pożądany, zaś liczba podopiecznych będzie szybko rosła.

Jak mówi dyrektor regionalny firmy, Joanna Dąbrowska, Promedica24 otrzymała szereg zapytań od osób zainteresowanych warunkami i szczegółami współpracy. - Naszym opiekunkom oferujemy szereg szkoleń, w tym intensywne kursy językowe. Oczywiście, jesteśmy organizacją komercyjną, jednak naszą misją jest opieka nad ludźmi, a do tego potrzebny jest wykwalifikowany personel. Z naszego doświadczenia wynika, że coraz więcej osób w średnim wieku, głównie pań, zainteresowanych jest aktywizacją zawodową. Częściowo wynika to z potrzeby dorobienia sobie, na przykład na emeryturze, czy pomocy swojej rodzinie, ale również z chęci pozostania aktywnym zawodowo. Dlatego pomagamy zdobyć im niezbędne kwalifikacje” – mówi Joanna Dąbrowska.

W każdym mieście, w którym działa oddział Promedica24, jego pracownicy aktywnie włączają się w inicjatywy, które mają przynieść korzyści lokalnym społecznościom osób w średnim i podeszłym wieku. Tak samo ma być w przypadku Płocka.

Wszyscy płocczanie mogą czuć się zaproszeni na otwarcie płockiej siedziby firmy, które zaplanowano 16 maja o godzinie 11.00. Wówczas będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat zatrudnienia, obowiązków, charakteru pracy itd.

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 23 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 16 tysięcy. Firma Promedica24 świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO. Więcej na

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE