Reklama

Oto zwycięzcy konkursu z mydłem [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Oto zwycięzcy konkursu z mydłem [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z Mydlarnią Pachnidło. Mieliśmy niełatwy orzech do zgryzienia, bo naprawdę się postaraliście!

Zakończył się konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z Mydlarnią Pachnidło. Mieliśmy niełatwy orzech do zgryzienia, bo naprawdę się postaraliście!

Od dwóch tygodni wraz z Jolantą Wawrzyniak, właścicielką otwartej niedawno pachnącej mydlarni na rogu Kochanowskiego i Mickiewicza, czekaliśmy na Wasze mydlane rzeźby.

Zadanie było wprawdzie niełatwe, bo nie każdy na co dzień posługuje się dłutkiem czy nożykiem i rzeźbi w mydle, za to nagrody  dodały Wam najwyraźniej zapału - na konkurs wpłynęło 14 prac! Rzeźbili starsi i młodsi, a z zakulisowych rozmów wiemy, że niektórym tak się to spodobało, że wcale nie zamierzają przestać!

Nie da się ukryć, że mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, ale wreszcie jury składające się z przedstawicieli mydlarni i naszego portalu wybrało zwycięzców, którzy otrzymają bony o wartości kolejno 100, 50 i 25 zł do wydania w Mydlarni Pachnidło. Oto oni:

I miejsce zajął pan Bogusław Staniszewski za dwukolorową różę ze świecącą diodą,

II miejsce zajęła pani Jolanta Cybart za rzeźbę kota,

III miejsce zajęła pani Joanna Okraszewska za rzeźbę motyla.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w naszej zabawie. Mamy nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak my!

Wszystkie mydlane figurki możecie oglądać w Mydlarni Pachnidło.

Na zdjęciach: trzy zwycięskie figurki (I miejsce - róża, II- kot, III- motyl) i pozostałe rzeźby

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE