Reklama

Oto kandydaci na radnych na Waszych osiedlach. Sprawdźcie, na kogo głosować

Opublikowano:
Autor:

Oto kandydaci na radnych na Waszych osiedlach. Sprawdźcie, na kogo głosować - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za niespełna miesiąc mieszkańcy 21 osiedli wybiorą swoich przedstawicieli do rad osiedlowych. O mandat ubiega się ponad pół tysiąca kandydatów.

Za niespełna miesiąc mieszkańcy 21 osiedli wybiorą swoich przedstawicieli do rad osiedlowych. O mandat ubiega się ponad pół tysiąca kandydatów. 

Największy wybór będą mieli głosujący na osiedlu Wyszogrodzka. Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała tu aż 43 kandydatów. Najmniejszy wybór, bo z zaledwie 16 osób, będą mieli mieszkańcy osiedli Borowiczki, Ciechomice i Trzepowo. Rada każdego osiedla liczy 15 członków. 

Wśród kandydatów nie zabrakło też miejskich radnych: Iwony Jóźwickiej z PO, która stara się o mandat osiedlowej radnej na Skarpie, Małgorzaty Struzik z PSL (Zielony Jar), Tomasza Kolczyńskiego z PiS (Imielnica), Tomasza Kominka z PSL (Radziwie) czy Artura Krasa z PO (osiedle Tysiąclecia).

[ZT]3879[/ZT]

Radnymi chcą być także szefowe publicznych instytucji, m.in. dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury Litosława Koper (osiedle Kolegialna), szefowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia i Transportu Sanitarnego Lucyna Kęsicka (osiedle Kolegialna), wiceszefowa Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki Marta Stempnowska (Podolszyce Południe), a także Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock (Podolszyce Południe).

Wybory do rad osiedlowych odbędą się 21 maja. Lokale wyborcze będą czynne w godzinach 7:00-19:00. 

Sprawdźcie, na kogo jeszcze będziecie mogli głosować. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE