Reklama

Ostrzegają, że może spaść sporo śniegu

Opublikowano:
Autor:

Ostrzegają, że może spaść sporo śniegu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli ktoś stęsknił się za widokiem wirujących płatków śniegu, może za chwilę będzie miał okazję znów zobaczyć płockie ulice pokryte białą czapą. Jest duże prawdopodobieństwo, że w nocy i nad ranem 1 marca przybędzie od 5 do 12 cm śniegu.

Jeśli ktoś stęsknił się za widokiem wirujących płatków śniegu, może za chwilę będzie miał okazję znów zobaczyć płockie ulice pokryte białą czapą. Jest duże prawdopodobieństwo, że w nocy i nad ranem 1 marca przybędzie od 5 do 12 cm śnieżnego puchu.

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW-PIB w Warszawie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia o możliwych opadach śniegu na północ od linii Żyrardów-Warszawa-Sokołów Podlaski. Spodziewa się, że wartswa śnieżna może osiągnąć nawet do 12 cm wysokości. Opady mogą wystąpić głównie w nocy. Prawdopodobieństwo, że prognoza faktycznie się sprawdzi, biuro oceniło na 80 proc.

Z kolei w subregionie południowym będą opady deszczu, w pozostałej części województwa prawdopodobieństwo opadów śniegu oszacowano w tym wypadku na 30 proc.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE