Reklama

Orlen zmodernizuje dach w Blaszak Arenie

Opublikowano:
Autor:

Orlen zmodernizuje dach w Blaszak Arenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Hala sportowa Centrum Edukacji, określana także przez kibiców Blaszak Areną, doczeka się nowego dachu. Prace budowlane rozpoczną się niezwłocznie po wyborze wykonawcy i podpisaniu umowy, czyli na przełomie marca i kwietnia 2019 r.

Hala sportowa Centrum Edukacji, określana także przez kibiców Blaszak Areną, doczeka się nowego dachu. Prace budowlane rozpoczną się niezwłocznie po wyborze wykonawcy i podpisaniu umowy, czyli na przełomie marca i kwietnia 2019 r.

Problem z dachem w hali sportowej zostanie zażegnany? Biuro prasowe PKN Orlen poinformowało, że trwają starania, aby dach hali sportowej "Chemika" został zmodernizowany. - Biuro Administracji  PKN ORLEN przeprowadziło kilka rund postępowania zakupowego, mających zgodnie z procedurami obowiązującymi w koncernie wyłonić wykonawcę robót budowlanych. Ostatecznie trzy oferty uzyskały pozytywną weryfikację formalną i techniczną. Aktualnie trwa ich weryfikacja oraz dopytania uzupełniające. Wybór wykonawcy, podpisanie stosownej umowy i rozpoczęcie prac budowlanych związanych z modernizacją dachu hali sportowej „Chemika” planowane jest jeszcze na przełomie I i II kwartału 2019 roku.

Jednocześnie koncern zapewnia, że współpracując z Centrum Edukacji, dokłada wszelkich starań w zapewnieniu uczniom szkoły jak najlepszych warunków do zdobywania wiedzy. - PKN ORLEN przeznacza także dodatkowe środki na utrzymanie obiektów i składników majątkowych placówki. Zespół Szkół Centrum Edukacji, przy wsparciu płockiego Koncernu, dokonuje także remontów i ulepszeń dla poprawy stanu technicznego i standardu pomieszczeń - czytamy w przysłanym komunikacie.

Jako firma szkoleniowo-doradcza - Centrum Edukacji zostało powołane przez PKN ORLEN blisko 20 lat temu przy współudziale Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Do jej głównych zadań należy prowadzenie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, jako szkoły publicznej, oraz organizacja i realizacja szkoleń, seminariów czy warsztatów na rzecz Grupy ORLEN. Centrum Edukacji rozwinęło swoją działalność, stając się jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. W czasie remontu zamknięta będzie jedynie hala sportowa.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE