Reklama

Orlen dał straży miejskiej 10 tys. złotych

Opublikowano:
Autor:

Orlen dał straży miejskiej 10 tys. złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już druga darowizna koncernu - wcześniej straż miejska otrzymała 50 tys. zł na zakup samochodu, teraz - 10 tys. zł na bezgotówkowy zakup paliwa.

To już druga darowizna koncernu - wcześniej straż miejska otrzymała 50 tys. zł na zakup samochodu, teraz - 10 tys. zł na bezgotówkowy zakup paliwa.

Jak informuje rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, wczoraj przedstawiciele PKN Orleni Fundacji Orlen Dar Serca przekazali na ręce komendanta Andrzeja Wochowskiego kartę na paliwo o wartości 10 tys. zł. - Ta darowizna oznacza nie tylko wsparcie dla funkcjonariuszy straży w ich codziennej pracy, ale także przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności - podkreślał komendant straży miejskiej.

Jolanta Głowacka przypomina również, że to nie pierwsza darowizna od Orlenu - pod koniec 2011 r. Fundacja Dar Serca ofiarowała straży miejskiej 50 tysięcy zł. - Otrzymane środki w całości przeznaczone zostały na zakup nowego samochodu - skody romster , która w pełni wyposażona i oznakowana wyjechała na ulice miasta w drugiej połowie grudnia 2011 roku - przypomina rzeczniczka. - Samochód jest przeznaczony do patrolowania ulic.

Darowiznę w postaci kart paliwowych od Fundacji dostała również płocka policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE