Reklama

Organizują Bieg Pamięci. Tu nie liczy się czas ani miejsce na podium

Opublikowano:
Autor:

Organizują Bieg Pamięci. Tu nie liczy się czas ani miejsce na podium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych w Płocku, odbędzie się V Bieg Pamięci. Organizacją zajmuje się Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” Płock oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku.

Przy okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych w Płocku, odbędzie się V Bieg Pamięci. Organizacją zajmuje się Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” Płock oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku.

W tym roku 1 marca wypada w piątek. Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych rozpoczną się od Mszy św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych na płockiej Stanisławówce (godz. 11.00) oraz złożenia kwiatów pod tablicą poświęconą poległym w obronie Ojczyzny (godz. 11.30). Bieg Pamięci (start ok. godz. 11.40) odbędzie się na trasie między Stanisławówką a budynkiem dawnego aresztu gestapo, NKWD, UB przy ulicy 1 Maja 3/5. Tam też zostaną zapalone znicze i złożone kwiaty.

Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy zagubione lub skradzione podczas imprezy. Za aktualne legitymacje szkolne, zgody rodziców i badania lekarskie odpowiada opiekun grupy lub sam startujący. Zgłoszenia do 26 lutego przyjmuje organizator biegu, miejski radny Leszek Brzeski (tel. 604 976 123).

Materiał organizatorów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE