Reklama

Organizatorzy Audioriver podali tegoroczną frekwencję

Opublikowano:
Autor:

Organizatorzy Audioriver podali tegoroczną frekwencję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 12. edycja Audioriver już za nami. Na Facebooku organizatorzy dziękują za "niesamowitą atmosferę. - Przez ten weekend tworzycie niesamowitą, jedną wspólnotę, w której liczy się dobra zabawa, dobra muzyka i szacunek do osób, z którymi bawicie się na koncertach. Należą Wam się za to ogromne podziękowania!

12. edycja Audioriver już za nami. Na Facebooku organizatorzy dziękują za "niesamowitą atmosferę. - Przez ten weekend tworzycie niesamowitą, jedną wspólnotę, w której liczy się dobra zabawa, dobra muzyka i szacunek do osób, z którymi bawicie się na koncertach. Należą Wam się za to ogromne podziękowania!

Zdaniem organizatorów Audioriver przez ostatni weekend bawiło się na festiwalu 30 tys. osób. W 2016 roku podawano 28 tys. osób. 

Oczywiście przyjdzie czas na ankietę pofestiwalową, ale chętnie usłyszymy na gorąco co było w tym roku dobre, a co trzeba jeszcze poprawić. No i jesteśmy ciekawi, jak Wam się podobał przearanżowany teren plaży - dopytują na Facebooku. 

Część gastronomiczną przeniesiono nad Wisłę, aby wygospodarować większą przestrzeń ułatwiającą poruszanie się między scenami, co miało w założeniu zapobiec tworzeniu się kilku różnych stref, by na festiwalu panowała jeszcze lepsza atmosfera niż rok temu.

A my zachęcamy do skorzystania z naszej galerii. Czeka tam na Was mnóstwo zdjęć z każdego dnia tej dużej imprezy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE