Reklama

Organizator Audioriver: nie dopuszczamy myśli, że nie spotkamy się w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Organizator Audioriver: nie dopuszczamy myśli, że nie spotkamy się w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy letnie festiwale odbędą się w tym roku? Zapewne nikt nie podejmie się udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, choć Piotr Orlicz-Rabiega, organizator Audioriver, w swoim liście podkreśla, że kontynuuje prace nad organizacją najbliższej edycji festiwalu.

Czy letnie festiwale odbędą się w tym roku? Zapewne nikt nie podejmie się udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, choć Piotr Orlicz-Rabiega, organizator Audioriver, w swoim liście podkreśla, że kontynuuje prace nad organizacją najbliższej edycji festiwalu. 

Czy Audirovier się odbędzie? Czy w ogóle będzie mógł się odbyć? Póki co rząd zakazał organizacji wszelkich imprez masowych. Jak długo potrwa zakaz? Nie wiadomo. Zakaz póki co obowiązuje do 11 kwietnia, ale zapewne zostanie on przedłużony na kolejne tygodnie. 

Teoretycznie pod znakiem zapytania stoi organizacja imprez w lipcu i sierpniu, choć festiwal Audioriver pracuje pełną parą. Ogłoszono już pierwszych artystów, którzy w ostatni weekend lipca mają zagrać w Płocku. Piotr Orlicz-Rabiega, szef i organizator Audioriver, napisał list do społeczności festiwalu. 

- Rodzino Audioriver, 

Od kilkunastu dni znajdujemy się w rzeczywistości, o której kilka tygodni temu nikt by nie pomyślał. 

Może to czas, abyśmy zastanowili się nad różnymi sprawami i spędzili więcej chwil w domach z najbliższymi, bo tak często brakuje go na co dzień. Być może ten okres, choć jest trudny pod wieloma względami, to okazja, aby wykorzystać go do czegoś dobrego. Przez 30 ostatnich lat, szczególnie w naszym kraju dokonaliśmy razem niemożliwych rzeczy i warto o tym pamiętać. Wierzę, że to co dzieje się teraz, musi minąć. 

Orlicz-Rabiega zapewnia, że praca nad organizacją festiwalu trwa. Składane są odpowiednie dokumenty, trwa potwierdzanie udziału kolejnych artystów, a także sprzedaż karnetów. Najtańsze wejściówki można kupić tylko do niedzieli 5 kwietnia. 

- Mogę Was wszystkich zapewnić, że w przypadku negatywnego scenariusza będziemy dokonywać zwrotów za bilety. Zwrócimy wszystkie środki jakie otrzymamy od ebilet.pl. W takim wypadku wszelkie koszty, które poniesiemy w związku z organizacją edycji 2020, zostaną pokryte ze środków Fundacji i moich. 

15. edycja Audioriver ma odbyć się w 24-26 lipca. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE