Reklama

Operacja Witusia. Spotkają się dziś na mszy

Opublikowano:
Autor:

Operacja Witusia. Spotkają się dziś na mszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamiętacie Witusia Wojciechowskiego, dzielnego malucha, którego czekała skomplikowana i bardzo droga operacja serduszka w Monachium? Rodzice brzdąca zebrali już potrzebne 36,3 tys. euro, jutro operacja. Przyjaciele Witusia trzymają kciuki i zapraszają dziś do katedry na mszę w intencji zdrowia chłopca.

Pamiętacie Witusia Wojciechowskiego, dzielnego malucha, którego czekała skomplikowana i bardzo droga operacja serduszka w Monachium? Rodzice brzdąca zebrali już potrzebne 36,3 tys. euro, jutro operacja. Przyjaciele Witusia trzymają kciuki i zapraszają dziś do katedry na mszę w intencji zdrowia chłopca.

O małym Witku, podopiecznym m.in. fundacji Portal FM-Pomagamy Dzieciom pisaliśmy już kilkakrotnie przy okazji różnego rodzaju akcji charytatywnych, dzięki którym możliwe stało się uzbieranie całej ogromnej kwoty. Jak powiadomił nas dziś Jacek Strzeszewski, jeden z zaangażowanych w pomoc dla malucha płocczan, Wituś dziś ma przejść cewnikowanie serduszka, a jutro operację.

- Przyda mu się wsparcie i dużo modlitwy, więc zapraszamy wszystkich dziś, w środę, do katedry, gdzie o godz. 18.00 odbędzie się msza św. w intencji zdrowia chłopca - informuje Jacek Strzeszewski.

Więcej o historii maluszka czytaj: Witek chce żyć - każdy może mu pomóc!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE