Reklama

Olimpiada z klaunem i "Eliksirem". Działo się naprawdę sporo! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Olimpiada z klaunem i "Eliksirem". Działo się naprawdę sporo! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz 26 odbyła się olimpiada sportowa dla niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem"w Nowym Miszewie. W zmaganiach brało udział kilkadziesiąt placówek. Tłumy sportowców z Mazowsza rywalizowały na wesoło w różnych dyscyplinach.

Po raz 26. odbyła się olimpiada sportowa dla niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem"w Nowym Miszewie. W zmaganiach brało udział kilkadziesiąt placówek. Tłumy sportowców z Mazowsza rywalizowały na wesoło w różnych dyscyplinach.

Były m.in. pchnięcie kulą, tenis stołowy, skok w dal ale najbardziej emocjonujące oraz widowiskowe było drużynowe przeciąganie liny. W tym roku olimpiadę transmitowało na żywo radio RPL FM. Całe mnóstwo przybyłych gości wraz ze sportowcami bawił zespół "Eliksir", rozśmieszał do łez kolorowy klaun, który również puszczał gigantyczne bańki mydlane. 

Pracownicy DPS przygotowali mnóstwo quizów i zabaw z nagrodami dla dorosłych i dzieci. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli starostwa powiatowego, PFRON, gminy Bodzanów, mediów oraz sponsorów. Na koniec zabawa w rytmach zespołu "Holiday" ze słynną solistką Ireną Kwiatkowską.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE