Reklama

Olga wywalczyła koronę Miss Internautów

Opublikowano:
Autor:

Olga wywalczyła koronę Miss Internautów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska okazała się absolutnie bezkonkurencyjna w wyborach Internetowej Miss Polski na wózku.

Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska okazała się absolutnie bezkonkurencyjna w wyborach Internetowej Miss Polski na wózku.

Ta absolutnie niezwykła dziewczyna porusza się wprawdzie na wózku inwalidzkim, ale nie zamierza rezygnować z realizacji swoich pragnień. Jednym z nich był udział w organizowanych po raz pierwszy wyborach Miss Polski na Wózku.

Spośród 72 osób z całej Polski, które zgłosiły się do udziału w konkursie, tylko dziesięć najlepszych mogło zakwalifikować się na galę finałową, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Ciechocinku. Olga zakwalifikowała się do finałowej rozgrywki między innymi dzięki wielkiemu zaangażowaniu Czytelników Portalu Płock, zajmując piąte miejsce w całej stawce. Wynik tym bardziej godny uwagi, że jeszcze kilka dni przed zakończeniem głosowania Olga była poza finałową dziesiątką.

Kiedy warszawski portal „Nasze Miasto” ogłosił, że spośród finalistek tegorocznej edycji Miss Polski na Wózku internauci będą mogli wybrać swoją faworytkę, i tym razem okazało się, że można liczyć na Czytelników Portalu Płock. To między innymi dzięki Wam Olga Fijałkowska w głosowaniu internautów zdobyła 7162 głosy. Sylwia Klusek, która uplasowała się na drugim miejscu, zebrała zaledwie 4512 głosów, a trzecia Iwona Warzywoda – 4405. Przewaga Olgi nad resztą stawki była więc przygniatająca.

Fot. Archiwum Olgi Fijałkowskiej

Zobaczcie, co pisaliśmy na temat Olgi:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE