Reklama

Olga Fijałkowska – jedyna taka Miss Polski

Opublikowano:
Autor:

Olga Fijałkowska – jedyna taka Miss Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska sięgnęła po koronę Miss Polski na Wózku. Impreza została zorganizowana po raz pierwszy, a jej gala finałowa odbyła się w Ciechocinku.

Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska sięgnęła po koronę Miss Polski na Wózku. Impreza została zorganizowana po raz pierwszy, a jej gala finałowa odbyła się w Ciechocinku.

Olga Fijałkowska urodziła się i wychowała w gminie Mała Wieś w powiecie płockim. Początkowo zdrowa i pełna radości życia, zapadła na chorobę, która przykuła ją do wózka inwalidzkiego. A jednak nie załamała się. Pokazała, że umie walczyć o swoje marzenia i je realizować.

Kiedy postanowiła wystartować w organizowanych po raz pierwszy wyborach Miss Polski na Wózku, potrafiła zarazić entuzjazmem do tego pomysłu swoich przyjaciół i znajomych. Ale nie tylko. Aby zostać uczestniczką gali finałowej, musiała w głosowaniu internautów znaleźć się w pierwszej dziesiątce. A do wyborów zgłosiły się aż 72 dziewczyny. Olga weszła do finału na wysokim, piątym miejscu. Między innymi dzięki Czytelnikom Portalu Płock, którzy wsparli ją swoimi głosami.

Później było kolejne głosowanie – tym razem na Miss Polski Internautów. Tym razem na Facebooku pojawiło się wydarzenie „Głosowanie na Olgę”. Wśród zaangażowanych w nie ludzi niemałą grupę ponownie stanowili nasi Czytelnicy. I ponownie się udało – Olga okazała się absolutnie bezkonkurencyjna, wręcz deklasując wszystkie konkurentki.

Skoro udało się dwa razy, dlaczego nie miałoby się udać po raz trzeci? Ten trzeci raz był najważniejszy – wielka gala w Ciechocinku, podczas której wybrana została historyczna, bo pierwsza Miss Polski na Wózku. Rangę imprezy podkreślała obecność premiera Donalda Tuska. Korona Miss spoczęła na czole Olgi Fijałkowskiej, która podczas ceremonii dekoracji nie ukrywała swojego wzruszenia.

Fot. Archiwum Olgi Fijałkowskiej

Zobacz, co pisaliśmy, gdy Olga została Miss Polski Internautów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE