Reklama

Ogromne utrudnienia na obwodnicy. Część całkowicie zamknięta [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ogromne utrudnienia na obwodnicy. Część całkowicie zamknięta [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy korzystający z obwodnicy Płocka, ale też jadący przez rondo Wojska Polskiego, muszą liczyć się dużymi utrudnieniami. Fragment od ronda Nafciarzy do ronda Otolińska został zamknięty.

Kierowcy korzystający z obwodnicy Płocka, ale też jadący przez rondo Wojska Polskiego, muszą liczyć się dużymi utrudnieniami. Fragment od ronda Nafciarzy do ronda Otolińska został zamknięty. 

Jak informuje Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej w ratuszu, policja podjęła decyzję o zamknięciu części obwodnicy. Dotyczy to odcinka od ronda Nafciarzy do ronda Otolińska. 

- Dziś prawdopodobnie w wyniku wycieku oleju napędowego z cysterny doszło do powstania dużych plam powodujących śliskość jezdni na rondach: Nafciarzy, Otolińska oraz Wojska Polskiego powodując zagrożenie dla ruchu kołowego pojazdów - mówi Kozłowski. 

Ruchem sterują policjanci, strażnicy miejscy i strażacy. Na rondzie Wojska Polskiego zamknięte są dwa pasy nitki w kierunku Łącka. 

- Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i pracownicy ZUM Muniserwis Z.B pracują przy neutralizacji plam z jezdni - dodaje. 

Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE