Reklama

Ogromna płachta znów na kamienicy

Opublikowano:
Autor:

Ogromna płachta znów na kamienicy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny rok z rzędu zdewastowaną kamienice naprzeciwko Ratusza ukryto przed światem za imitującą elewację atrapą z datami najważniejszych miejskich imprez.

Kolejny rok z rzędu zdewastowaną kamienice naprzeciwko Ratusza ukryto przed światem za imitującą elewację atrapą z datami najważniejszych miejskich imprez.

Podobnie jak w ubiegłym roku szkaradną kamienicę w samym sercu płockiej starówki zasłonięto elewacją z efektem 3D, dzięki czemu zamiast sypiącego się budynku z pozabijanymi dyktą oknami, który dotąd psuł każde zdjęcie, widzimy ogromny plakat imitujący elewację ładnej białej kamienicy, podobnej do tej, w której mieści się pobliskie sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Nie wiadomo, jak długo jeszcze Ratusz będzie musiał się posiłkować takimi sposobami na ukrycie paskudy, bo niezbadane są plany prywatnych właścicieli kamienicy, ale na razie można się cieszyć, że rozwiązanie spełnia swą rolę i zasłania szkaradę. W dodatku promując miejskie imprezy - na balustradach balkonów tej atrapy "wiszą" z kolei plakaty z terminami najważniejszych płockich imprez.  To pomysł Roberta Parzychowskiego, obecnie grafika miasta.

Megaboard zawisł przed Jarmarkiem Tumskim, fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE