Reklama

Odkryto niewybuch. Zajmą się nim saperzy

Opublikowano:
Autor:

Odkryto niewybuch. Zajmą się nim saperzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Nowym Miszewie odkryto niewybuch. Miejsce odnalezienia amunicji zabezpiecza policja. Co jeszcze działo się minionej doby?

Wczoraj w Nowym Miszewie odkryto niewybuch. Miejsce odnalezienia amunicji zabezpiecza policja. Co jeszcze działo się minionej doby?

Pocisk artyleryjski, najprawdopodobniej pozostałość po II wojnie światowej, odkryto w Nowym Miszewie w gminie Bodzanów we wtorek. - Dziś w środę od rana miejsce ujawnienia niewybuchu zabezpieczają policjanci, by do czasu przyjazdu saperów nie dostały się w niepowołane ręce - relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

To jedno z kilku zaledwie zdarzeń z minionej doby. Dość spokojnie było zarówno pod względem zdarzeń na drogach (nie licząc sześciu niegroźnych kolizji, w których musieli interweniować policjanci z drogówki), jak i kryminalnych. Jak informuje Krzysztof Piasek, policjanci dostali zgłoszenie m.in. o kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi przy Gwardii Ludowej.

Łupem złodziei padły też żeliwne włazy do studzienek kanalizacyjnych o wartości ok. 1000 zł, które ukradziono z ul. Kutnowskiej w Płocku.

Ziemia kryje jeszcze wiele pozostałości po II wojnie światowej. Na zdjęciu: zabezpieczone przez policję miejsce ujawnienia pocisków artyleryjskich i granatnika moździerzowego przy Żyznej w Płocku w ub. roku, fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE