Reklama

Oddaliście w tym konkursie głos na płocczankę? Są wyniki głosowania

Opublikowano:
Autor:

Oddaliście w tym konkursie głos na płocczankę? Są wyniki głosowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 tys. 364 głosy, z takim wynikiem zakończyło się głosowanie czytelników w konkursie „Człowiek bez barier” na rzecz płocczanki, Patrycji Malinowskiej.

3 tys. 364 głosy, z takim wynikiem zakończyło się głosowanie czytelników w konkursie „Człowiek bez barier” na rzecz płocczanki, Patrycji Malinowskiej.  

Patrycja Malinowska mogła otrzymać Nagrodę Publiczności w corocznym konkursie "Człowiek bez barier". Głosowanie w XV edycji konkursu na portalu niepełnosprawni.pl dobiegło końca 5 listopada. Do pełni szczęścia niewiele zabrakło, ponieważ pierwsze miejsce zdobyła 31-letnia Judyta Bork z Gdyni, na którą swój głos oddało 3 tys. 451 osób. Tak czy inaczej to bardzo dobry wynik płocczanki. Gratulujemy! Trecie miejsce uzyskał Rafał Mikołajczyk z wynikiem 1351 głosów.

[ZT]16899[/ZT]

25-letnia Patrycja Malinowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Ukończyła filologię angielską i pedagogikę resocjalizacyjną. - Już w wieku sześciu lat wystąpiła przed królową Belgii i panią prezydentową – czytamy. - Brała udział w konkursach wokalnych i recytatorskich. W 2009 zdobyła Grand Prix na festiwalu w Ciechocinku. W 2010 na deskach płockiego teatru grała w musicalu „Drogi życia”. Występowała też w spektaklach „Ubu Król”, „Śmierć sztuki”, „Romeo i Julia”. W 2013 w duecie „Czarno to widzę” dotarła do finału programu „Must Be the Music” w Telewizji Polsat. W 2014 dotarła do finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. W 2015 w duecie z tenorem Markiem Torzewskim śpiewała w programie TVP „Sprawa dla reportera”. Często angażuje się w akcje charytatywne, pomaga w organizacji wydarzeń kulturalnych. W 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta Płocka. Patrycja śpiewała także na miejskich wydarzeniach. Jest też niewidoma od urodzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE