Reklama

Odcinek ulicy zamknięty do czerwca

Opublikowano:
Autor:

Odcinek ulicy zamknięty do czerwca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że od dziś aż do 21 czerwca zamknięta będzie ulica Gradowskiego na odcinku między Kolegialną a Sienkiewicza.

Przypominamy, że od dziś aż do 21 czerwca zamknięta będzie ulica Gradowskiego na odcinku między Kolegialną a Sienkiewicza.

Trwają prace związane z rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej i remontem ulicy Gradowskiego. Obecnie obowiązująca czasowa organizacja ruchu zakłada, że do 21 czerwca zamknięty będzie kolejny odcinek ulicy - między skrzyżowaniami z Kolegialną i Sienkiewicza, a dojazd do posesji będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Trzeba pamiętać również o tym, że odcinek ul. Gradowskiego między ul. Warszawską a Kolegialną oraz skrzyżowaniem ul. Kolegialnej-Gradowskiego pozostanie zamknięty do 24 kwietnia. W tym czasie przejazd ul. Kolegialną będzie zapewniony po tymczasowej drodze technicznej. W dniach 15-24 kwietnia zaplanowane są prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni, w tym prace bitumiczne. 

Potem odnawiane będą kolejne odcinki, a cały remont ulicy w centrum powinien zakończyć się do jesieni. - Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu! - proszą drogowcy.

Więcej czytaj:  

Skrzyżowanie Kolegialnej z Gradowskiego - tu utrudnienia potrwają do 24 kwietnia, fot.  Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE