Reklama

Odchodzi na zasłużoną emeryturę. Otrzymał medal Laude Probus

Opublikowano:
Autor:

Odchodzi na zasłużoną emeryturę. Otrzymał medal Laude Probus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marcowa sesja Rady Miasta Płocka rozpoczęła się od miłej uroczystości. Jacek Gruszczyński, powiatowy lekarz weterynarii, został uhonorowany medalem Laude Probus.

Marcowa sesja Rady Miasta Płocka rozpoczęła się od miłej uroczystości. Jacek Gruszczyński, powiatowy lekarz weterynarii, został uhonorowany medalem Laude Probus. 

Medale Laude Probus są przyznawane najbardziej zasłużonym płocczanom. Dziś z rąk prezydenta Andrzeja Nowakowskiego i Artura Jaroszewskiego, przewodniczącego rady, otrzymał go dr Jacek Gruszczyński, wieloletni powiatowy lekarz weterynarii. 

- Zmieniali się premierzy, prezydenci, przewodniczący rady miasta, ale był jeden powiatowy lekarz weterynarii w Płocku, dr Jacek Gruszczyński - mówił prezydent. - Przez wiele lat współpracy z panem doktorem samorząd mógł liczyć na doktora i prowadzoną przez niego instytucję, zarówno w bieżącej sytuacji i kryzysowych. 

Odznaczenie jest nieprzypadkowe, bo za kilka dni Gruszczyński przejdzie na emeryturę. Lekarz weterynarii Jacek Gruszczyński jest absolwentem Jagiellonki, studia ukończył na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. 

- Bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa pod moim adresem. Za wyróżnienie medalem Laude Probus. Jest mi tym bardziej miło, bo jestem płocczaninem i dostałem medal od najwyższych władz miasta. 27 marca odchodzę na emeryturę, po niemal 39 latach pracy jako lekarz weterynarii. Ten dzień traktuję jako czas pożegnania z państwem i podziękowania za wieloletnią współpracę - powiedział Gruszczyński. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE