Reklama

Od września zmiana cen biletów. Kilkanaście procent drożej

Opublikowano:
Autor:

Od września zmiana cen biletów. Kilkanaście procent drożej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska w Płocku poinformowała, że od 1 września zmienią się ceny biletów. "Podstawowy" bilet miejski zdrożeje z 3,2 zł do 3,6 zł.

Komunikacja Miejska w Płocku poinformowała, że od 1 września zmienią się ceny biletów. "Podstawowy" bilet miejski zdrożeje z 3,2 zł do 3,6 zł.

Bilet jednoprzejazdowy przesiadkowy, uprawniający do przejazdu jednym kursem od skasowania do końca trasy lub uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 60 minut (od skasowania) w strefie A będzie kosztował 3,6 zł (normalny) i 1,8 zł (ulgowy). Warto podkreślić, że czas ważności od momentu skasowania zostanie wydłużony z 45 do 60 minut.

Z kolei bilet długookresowy 30 dniowy, uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów, ważny we wszystkie dni, obowiązujący w strefie A, będzie kosztował 110 zł (ulgowy - 55 zł). W ramach Płockiej Karty Mieszkańca płocczanie będą mogli kupić ten bilet w cenie 96 zł (bilet normalny) i 48 zł (bilet ulgowy).

Bilet jednoprzejazdowy w strefie B zdrożeje z 5 do 5,80 zł (ulgowy z 2,5 do 2,9 zł), w strefie C z 7,60 do 8,60 zł (ulgowy z 3,80 do 4,30 zł).

Pełne zestawienie nowych stawek znajduje się na stronie www.kmplock.eu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE