Reklama

Od września podwyżki w płockich szkołach

Opublikowano:
Autor:

Od września podwyżki w płockich szkołach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Związki zawodowe uzyskały od wiceprezydenta obietnicę wzrostu wynagrodzeń w płockich placówkach oświatowych. Pracownicy administracji i obsługi mają dostać od września o ponad 100 zł więcej.

Związki zawodowe uzyskały od wiceprezydenta obietnicę podwyżek wynagrodzeń w płockich placówkach oświatowych. Pracownicy administracji i obsługi mają dostać od września o ponad 100 zł więcej.

Jak informuje biuro prasowe Ratusza, w ubiegłym tygodniu podczas spotkania wiceprezydenta Romana Siemiątkowskiego ze Stanisławem Nisztorem - prezesem Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płocku i Markiem Krysztofiakiem - przewodniczącym Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego uzgodniono podwyżki płac dla pracowników płockiej oświaty. Według ustaleń, wynagrodzenie pracowników administracji i obsługi zatrudnionych w płockich, samorządowych szkołach i placówkach oświatowych wzrośnie od 1 września 2013 roku o 112,5 zł brutto na etat.

Trochę więcej pieniędzy mają też dostać nauczyciele. - Uzgodniono, że limit środków finansowych przeznaczonych na dodatek motywacyjny dla nauczycieli zatrudnionych w płockich, samorządowych szkołach i placówkach oświatowych od 1 września 2013 roku zostanie powiększony o 1 proc. i będzie wynosił 11 proc. sumy wynagrodzeń zasadniczych - podaje biuro prasowe.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE