Reklama

Reklama

Od września podwyżki w płockich szkołach

Opublikowano: 19 lutego 2013 17:08
Autor:

Od września podwyżki w płockich szkołach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Związki zawodowe uzyskały od wiceprezydenta obietnicę wzrostu wynagrodzeń w płockich placówkach oświatowych. Pracownicy administracji i obsługi mają dostać od września o ponad 100 zł więcej.

Reklama

Związki zawodowe uzyskały od wiceprezydenta obietnicę podwyżek wynagrodzeń w płockich placówkach oświatowych. Pracownicy administracji i obsługi mają dostać od września o ponad 100 zł więcej.

Jak informuje biuro prasowe Ratusza, w ubiegłym tygodniu podczas spotkania wiceprezydenta Romana Siemiątkowskiego ze Stanisławem Nisztorem - prezesem Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płocku i Markiem Krysztofiakiem - przewodniczącym Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego uzgodniono podwyżki płac dla pracowników płockiej oświaty. Według ustaleń, wynagrodzenie pracowników administracji i obsługi zatrudnionych w płockich, samorządowych szkołach i placówkach oświatowych wzrośnie od 1 września 2013 roku o 112,5 zł brutto na etat.

Trochę więcej pieniędzy mają też dostać nauczyciele. - Uzgodniono, że limit środków finansowych przeznaczonych na dodatek motywacyjny dla nauczycieli zatrudnionych w płockich, samorządowych szkołach i placówkach oświatowych od 1 września 2013 roku zostanie powiększony o 1 proc. i będzie wynosił 11 proc. sumy wynagrodzeń zasadniczych - podaje biuro prasowe.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.