Reklama

Od środy nie będzie przejazdu. Zamykają skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Od środy nie będzie przejazdu. Zamykają skrzyżowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą środę, 26 lutego, tuż po porannym szczycie komunikacyjnym, dojdzie do zamknięcia skrzyżowania ul. Grabówka z ul. ks. Niedzielaka. Utrudnienia związane z pracami na skrzyżowaniu mogą potrwać ok. dwóch tygodni - do 13 marca.

W najbliższą środę, 26 lutego, tuż po porannym szczycie komunikacyjnym, dojdzie do zamknięcia skrzyżowania ul. Grabówka z ul. ks. Niedzielaka. Utrudnienia związane z pracami na skrzyżowaniu mogą potrwać do 13 marca.

W środę drogowcy ponownie zamkną dla ruchu fragment ul. Grabówka. W płockim Ratuszu uprzedzają, że nie będzie przejazdu między osiedlem Borowiczki, a osiedlem Wyszogrodzka. Dojazd do Borowiczek będzie możliwy ul. Gościniec – od Podolszyc Południe oraz ul. Harcerską przez Imielnicę.

Trwa także budowa drogi rowerowej na odcinku od ul. księdza Niedzielaka do ul. Zarzecznej, kładki dla rowerów nad rzeką Rosicą oraz oświetlenia ulicznego.

Termin zakończenia inwestycji przewidziano do 30 czerwca 2020 r.

– Przejezdny odcinek przebudowywanej drogi wciąż pozostaje placem budowy – apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. W pasie drogowym wciąż będą pracować ludzie i sprzęt budowlany – dodaje Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE