Reklama

Od poniedziałku spore zmiany na Kolegialnej

Opublikowano:
Autor:

Od poniedziałku spore zmiany na Kolegialnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z zapowiedziami Ratusza, od poniedziałku, 23 listopada autobusy Komunikacji Publicznej już nie zatrzymają się naprzeciwko Pałacu Ślubów na ul. Kolegialnej, tylko jakieś sto metrów dalej. Czekają nas również utrudnienia związane z nową organizacją ruchu.

Zgodnie z zapowiedziami Ratusza, od poniedziałku, 23 listopada autobusy Komunikacji Publicznej już nie zatrzymają się naprzeciwko Pałacu Ślubów na ul. Kolegialnej, tylko jakieś sto metrów dalej. Czekają nas również utrudnienia związane z nową organizacją ruchu.

Już jest gotowa nowa zatoczka dla autobusów przy Placu Obrońców Warszawy, dokładnie naprzeciwko Delegatury Urzędu Wojewódzkiego na ul. Kolegialnej. Od 23 listopada to właśnie z tego miejsca będziemy wsiadać do pojazdów Komunikacji Publicznej, aby pojechać w stronę ul. Wyszogrodzkiej i Podolszyc. Jak dodaje Ratusz, dotychczasowy przystanek zostanie zlikwidowany.

Także od poniedziałku zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na ul. Kolegialnej. Pojedziemy tylko jednym pasem (wyłączony zostanie prawy pas ruchu na ul. Kolegialnej do skrzyżowania z Placem Obrońców Warszawy). Zwężenie jezdni ma związek z przebudową skrzyżowania i odcinków ulic oraz z rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną. Prace zaplanowano do 30 listopada.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE