Reklama

Od piątku w tych punktach będzie o połowę taniej. Wybierajcie i korzystajcie

Opublikowano:
Autor:

Od piątku w tych punktach będzie o połowę taniej. Wybierajcie i korzystajcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wspólna wizyta w pizzerii, słodki smakołyk na deser zjedzony w restauracji, wyjście w weekend do kina albo do zoo? Sami wybierajcie! Może od dawna obiecujecie sobie wizytę na siłowni lub że wreszcie spróbujecie swoich sił na ściance wspinaczkowej? Od piątku do niedzieli wypatrujcie plakatów akcji "Płock za pół ceny". W każdym punkcie będzie czekała specjalna oferta. Za każdym razem obowiązuje ta sama zasada - zapłacimy połowę stałej ceny.

Wspólna wizyta w pizzerii, słodki smakołyk na deser zjedzony w restauracji, wyjście w weekend do kina albo do zoo? Sami wybierajcie! Może od dawna obiecujecie sobie wizytę na siłowni lub że wreszcie spróbujecie swoich sił na ściance wspinaczkowej? Od piątku do niedzieli wypatrujcie plakatów akcji "Płock za pół ceny". W każdym punkcie będzie czekała specjalna oferta. Za każdym razem obowiązuje ta sama zasada - zapłacimy połowę stałej ceny.

W ten weekend warto wyłączyć telewizor i na przykład iść do Kina za Rogiem. W lokalach w centrum miasta zastaniemy ofertę o wiele korzystniejszą dla naszych portfeli. Akcja "Płock za pół ceny" co roku przyciąga do restauracji, kawiarni czy sklepów. W tym roku to 114 propozycji.

- Akcja "Płock za pół ceny" z roku na rok zyskuje na jakości. Sięgamy po coraz to nowe branże i oferty, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie nie tylko wśród klasycznych ofert, ale także tych bardziej luksusowych - uważa Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń w płockiej odsłonie tej popularnej  akcji. - Mamy wśród partnerów takie punkty, które są z nami od pierwszej edycji i zawsze chętnie zgłaszają swój udział, jak i debiutantów. Teraz zostaje tylko trzymać kciuki za pogodę, by ta dopisała, ponieważ reszta jest już dopięta na ostatni guzik.

Szczegóły poszczególnych ofert znajdziecie na stronie http://www.plockzapolceny.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE