Reklama

Od piątku utrudnienia dla kierowców. Potrwają do października

Opublikowano:
Autor:

Od piątku utrudnienia dla kierowców. Potrwają do października - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O możliwych utrudnieniach dla kierowców ostrzega płockie Starostwo Powiatowe w związku z realizacją inwestycji, która zakończy się dopiero w październiku.

O możliwych utrudnieniach dla kierowców ostrzega płockie Starostwo Powiatowe w związku z realizacją inwestycji, która zakończy się dopiero w październiku. 

Utrudnień należy spodziewać się począwszy od 28 lipca na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 5205W (Płock) na granicy miasta - Draganie - Proboszczewice i drogi nr 2908W Srebrna - Draganie w miejscowości Stare Draganie. Ma to związek z rozpoczynającą się inwestycją „Rozbudowa skrzyżowania (budowa skrzyżowania o ruchu okrężnym) drogi powiatowej nr 5205W (Płock) – gr. miasta – Draganie – Proboszczewice z drogą powiatową nr 2908W Srebrna – Draganie wraz z drogą gminną”. 

Przewidywany termin zakończenia prac to 31 października 2017 roku. Nim to nastąpi ruch w obrębie skrzyżowania będzie odbywał się po drogach objazdowych wybudowanych na czas prowadzenia robót związanych z inwestycją. Jest też apel do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie przejazdu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE