Reklama

Od jutra znów utrudnienia na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Od jutra znów utrudnienia na Podolszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ten weekend skrzyżowanie przy galerii Wisła będzie co prawda przejezdne, ale tylko dla pojazdów jadących prosto Wyszogrodzką. Z utrudnieniami muszą się liczyć tak kierowcy, jak i pasażerowie autobusów.

W ten weekend skrzyżowanie przy galerii Wisła będzie co prawda przejezdne, ale tylko dla pojazdów jadących prosto Wyszogrodzką. Z utrudnieniami muszą się liczyć tak kierowcy, jak i pasażerowie autobusów.

Od miesięcy trwa przebudowa skrzyżowań na Podolszycach Południe i Zielonym Jarze. Już od jutra od godz. 10.00 do 4.00 rano w niedzielę kierowcy powinni się liczyć z kolejnymi utrudnieniami w tym rejonie, tym razem przy skrzyżowaniu Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej i Jana Pawła II przy Galerii Wisła (droga krajowa nr 62). Jak wyjaśnia Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego, utrudnienia mają związek z wykonywaniem nowej nawierzchni asfaltowej między południową i północna jezdnią ul. Wyszogrodzkiej. Skrzyżowanie ma być przejezdne wyłącznie po jednym pasie ruchu tylko dla pojazdów jadących prosto ul. Wyszogrodzką w obu kierunkach. Z powodu zamknięcia dla ruchu środkowych pasów skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła II (przy Galerii Wisła) nie będzie możliwy skręt w lewo z jezdni południowej i jezdni północnej.

Objazdy dla autobusów

I tym razem nie ominą nas objazdy autobusów Komunikacji Miejskiej - od piątku 7 czerwca od około godz. 10 do niedzieli 9 czerwca do końca kursowania autobusów linii nocnej N1 (nad ranem 10 czerwca) autobusy linii 3, 12, 20, 25, 26, 27, 28, 30 i N1 zostaną skierowane na trasy. Jak zapowiada Anna Kicińska z Komunikacji Miejskiej, w czasie objazdu autobusy linii 3 w stronę Winiar ominą przystanek Czwartaków, autobusy linii 20, 26 i N1 nie dojadą do przystanku Czwartaków w drodze na pętlę Podolszyce, autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II w drodze do centrum.  - Z powodu objazdu na wszystkich liniach może dochodzić do opóźnień w kursowaniu autobusów - ostrzegają w Komunikacji Miejskiej.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE