Reklama

Od jutra zaczyna się wycinka drzew

Opublikowano:
Autor:

Od jutra zaczyna się wycinka drzew - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz poinformował, że w związku z jedną z inwestycji wykonawca od czwartku, 18 czerwca przystąpi do wycinki drzew na ul. Traktowej.

Ratusz poinformował, że w związku z jedną z inwestycji wykonawca od czwartku, 18 czerwca przystąpi do wycinki drzew na ul. Traktowej.

Zgodnie z planami budowy i przebudowy infrastruktury drogowej w ciągu dróg wojewódzkich nr 559 i 562, od czwartku zaczynają się przygotowania do realizacji inwestycji, a konkretnie wycięcie wszystkich przydrożnych drzew na ponad kilometrowym odcinku ul. Traktowej, którą w dalszej kolejności czeka rozbudowa.

Dalsze plany obejmują m. in.: budowę skrzyżowania ul. Szpitalnej z ul. Traktową oraz budowę skrzyżowania skanalizowanego ul. Maszewskiej i ul. Traktowej z ul. Dobrzyńską w ramach rozbudowy ul. Dobrzyńskiej, przebudowę drogi wraz z przebudową oświetlenia ulicznego i budową przyłącza elektroenergetycznego na ulicy Dobrzyńskiej, budowę ronda Dobrzyńska – Zglenickiego. Za wykonawstwo ma odpowiadać Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE