Reklama

Od jutra utrudnienia przy zjeździe na most

Opublikowano:
Autor:

Od jutra utrudnienia przy zjeździe na most - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek i środę zaplanowano intensywne prace drogowe na ul. Mostowej - od Kurii do starego mostu. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami, chyba że pogoda znów pokrzyżuje drogowcom plany.

We wtorek i środę zaplanowano intensywne prace drogowe na ul. Mostowej - od Kurii do starego mostu. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami, chyba że pogoda znów pokrzyżuje drogowcom plany.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, jutro , we wtorek, ruszają i intensywne roboty drogowe na ul. Mostowej na odcinku od Kurii Diecezjalnej do Mostu im. Legionów Piłsudskiego. - W czasie prac zostaną sfrezowane fragmenty istniejącej nawierzchni jezdni oraz zostanie wykonana nowa warstwa ścieralna nawierzchni jezdni na remontowanych odcinkach - zapowiadają drogowcy. - Prace będzie realizować Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Gostynin.

We wtorek mimo prowadzonych prac mulica będzie przejezdna, dopiero w środę remontowany odcinek Mostowej zostanie całkiem zamknięty dla ruchu, ulica przejadą tylko dojeżdżający do ulic Rybaki i Kawieckiego.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE