Reklama

Od jutra kolejny odcinek ulicy zamknięty

Opublikowano:
Autor:

Od jutra kolejny odcinek ulicy zamknięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek rozpoczyna się kolejny etap remontu Kazimierza Wielkiego i drogowcy zamkną następny fragment ulicy.

W poniedziałek rozpoczyna się kolejny etap remontu Kazimierza Wielkiego i drogowcy zamkną następny fragment ulicy.

Jak zapowiada Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza, w poniedziałek zamknięty zostanie odcinek ulicy od skrzyżowania z Topolową do skrzyżowania z Dobrzyńską. - Oba skrzyżowania będą przejezdne - zastrzegają w Ratuszy.

To trzeci etap prac po odcinkach od Jasnej do Dobrzyńskiej oraz od Nowowiejskiego do Okrzei. Potem zostanie jeszcze tylko fragment ulicy od skrzyżowania Topolowej do skrzyżowania z Nowowiejskiego. Wykonawca liczy, że w listopadzie zostaną już tylko roboty końcowe  i odbiory.

Przypomnijmy - gruntowny remont Kazimierza Wielkiego ruszył w maju. Prace prowadzone są etapami, wykonuje je konsorcjum Molewski z Włocławka i Invest Development z Chodeczy. Całość pochłonie ok. 6,6 mln zł, część będzie pochodziła z budżetu państwa w ramach  Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Jak już pisaliśmy, w poniedziałek rusza również remont Dobrzykowskiej od ronda 19. Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa do ogródków działkowych.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE