Reklama

Oceni ich gitarzysta Perfectu

Opublikowano:
Autor:

Oceni ich gitarzysta Perfectu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś gitarzystą, a może i autorem własnych utworów? Uważasz, że masz talent wart zaprezentowania światu? Albo gracie w zespole na kilka gitar, od duetu do oktetu? Spróbujcie swoich sił w majowych Konfrontacjach Gitarowych. W jury znajdzie się gitarzysta Perfectu, Jacek Krzaklewski.

Jesteś gitarzystą, a może i autorem własnych utworów? Uważasz, że masz talent wart zaprezentowania światu? Albo gracie w zespole na kilka gitar, od duetu do oktetu? Spróbujcie swoich sił w majowych Konfrontacjach Gitarowych. W jury znajdzie się gitarzysta Perfectu, Jacek Krzaklewski.

Płockie Konfrontacje Gitarowe odbędą się wraz z warsztatami, dlatego to świetny sposób na potrenowanie własnej techniki niekoniecznie wyłącznie w czterech ścianach zaciemnionej piwnicy.  Jak zachęca Krzysztof Misiak, który zasiądzie w jury, to konkurs dla wszystkich ludzi i zarazem fanów dźwięków wydobywających się z wszystkich typów gitar, od akustycznej, klasycznej, basowej, z przesterem... I dodaje, że to wyborna okazja do podpatrzenia konkurencji.

Zgłoszenia można nadsyłać do 27 kwietnia (formularz do pobrania na stronie Młodzieżowego Domu Kultury, do niego dołączamy nagranie), natomiast ostatnie starcie odbędzie się 15 maja. Do wygrania jest tysiąc złotych (ale od tej kwoty trzeba odliczyć podatek) plus owacje. Oceną umiejętności zajmie się, poza wspomnianym Krzysztofem Misiakiem, także Roman Kusy oraz wieloletni gitarzysta grupy Perfect, Jacek Krzaklewski.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku i stronie internetowej MDK-u.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE