Reklama

Obwodnica gotowa. Jutro otwarcie?

Opublikowano:
Autor:

Obwodnica gotowa. Jutro otwarcie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z naszych informacji wynika, że prawdopodobnie jutro, w sobotę odcinek tzw. małej obwodnicy zostanie udostępniony dla ruchu.

Z naszych informacji wynika, że prawdopodobnie jutro, w sobotę odcinek tzw. małej obwodnicy zostanie udostępniony dla ruchu.

Pierwszy odcinek tzw. małej obwodnicy od ronda Wojska Polskiego do ronda przy Otolińskiej jest już gotowy, planowano, że w okolicach Wszystkich Świętych zostanie otwarty dla ruchu. Ale okazało się, że trzeba  było poczekać do teraz. Od wczoraj funkcjonuje już system dwóch  rond na Otolińskiej, a prawdopodobnie jutro, w sobotę dla ruchu zostanie otwarta obwodnica.

-  Oficjalnie mogę potwierdzić, że  zakończyły się procedury odbiorowe, czekamy jeszcze na  dostarczenie decyzji pozwolenia na użytkowanie wydawanej przez  Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego  - potwierdza Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza.

Decyzję o pozwoleniu na użytkowanie wydaje się dwuetapowo - najpierw jest kontrola dokumentacji, a potem budowy. Ta była przeprowadzona w środę. - Gdy będziemy w posiadaniu tych dokumentów, podamy informację o terminie otwarcia obwodnicy - mówi Hubert Woźniak.

Ratusz nie wyklucza, że zgodnie z naszymi informacjami, być może jutro, w sobotę, rano obwodnica zostanie otwarta dla ruchu.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE